تبلیغات
                                                                                  خدای بزرگ است اهورا مزدا                من کوروش                پادشاه جهان,شاه بزرگ                شاه نیرومند                شاه چهار گوشه جهان                پسر کمبوجیه, نوه کوروش, نبیره چیش پیش, شاهان بزرگ, شاهان انشان, از تبار پادشاهی جاودانه, آنکه پادشاهیش را خداوند دوست می داشت.                آنگاه که من آشتی خواهان به بابل اندر شدم, مردم گامهای مرا به شادمانی پذیرفتند.                سربازان بسیار من دوستانه اندر بابل گام بر میداشتند, نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این سرزمین وارد آید.                من برده داری را بر انداختم                درماندگیشان را چاره کردم, فرمان دادم همه مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و کسی آنان را نیازارد                من همه شهرهای ویران را از نو ساختم                همه نیایشگاه های بسته را گشودم                همه مردمان آواره را به جایگاه خود برگرداندم                خداوند بزرگ از کارهای نیک من خوشنود شد                بشود که دلها شاد گردد.                نبشه کورش بزرگ پادشاه ایران-بابل 538 پیش از میلاد                                                                             e-mail: sshetaban206@gmail.com دستی که خاتم بوسید - زمان اعلام پیشنهاد حداقل دستمزد سال آینده کارگران
دستی که خاتم بوسید
کارگران نیروی محرکه چرخهای صنایع جهان هستند. حمایت از جامعه کارگری حمایت از تولید کننده و مصرف کننده است.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 4 بهمن 1389

 

عضو هیئت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران با اعلام اینکه حداکثر تا 20بهمن ماه جاری پیشنهاد حداقل دستمزد کارگران در سال 90 توسط کمیتههای تعیین مزد مشخص و اعلام می شود، گفت: هم اکنون در حال جمعبندی وضعیت سبد هزینه های خانوار هستیم.
داود قادری در گفتگو با مهر با اعلام اینکه حداکثر تا 20 بهمن ماه سالجاری نتیجه بررسی ها و ارزیابی کمیته های تعیین حداقل دستمزد سال آینده کارگران در استانهای مختلف مشخص و آماده اعلام به شورای عالی کار می شود، گفت: به دلیل آغاز اجرای هدفمندی یارانه ها از حدود یک ماه پیش، نیاز است تا بررسی های بیشتری در این زمینه انجام شود.

عضو هیئت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران همچنین به عدم تشکیل نشست مشترک کمیته های تعیین حداقل دستمزد سال آینده استانهای کشور در 20 دی ماه سالجاری اشاره کرد و اظهار داشت: در هر حال بررسی نتایج تاثیرات آزاد سازی قیمتها و هدفمندی یارانه ها بر سبد هزینه های خانوار نیاز به زمان بیشتری دارد.

قادری با اعلام اینکه این بررسی ها هم اکنون در حال انجام است و وضعیت قیمتهای جدید بر سبد هزینه های خانوار کارگری بررسی می شود، افزود: واقعیت این است که اجرای هدفمندی یارانه ها بررسی ها و ارزیابی های قبل از آغاز عملیاتی شدن آن را تحت الشعاع قرار داده است.

این مقام مسئول کارگری با بیان اینکه مقایسه قیمتها در بازار به صورت تطبیقی دنبال خواهد شد، تاکید کرد: قاعدتا ما در این زمینه در برخی از اقلام اختلاف قیمت خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: البته باید به این نکته نیز اشاره داشته باشم که همیشه بررسی ها و نتایج مشاهدات کمیته های کارگری تعیین حداقل دستمزد با عددی که توسط شورای عالی کار مصوب می شود، فاصله دارد اما برای حداقل دستمزد سال آینده از دولت توقع داریم که کمک بیشتری به جامعه کارگری داشته باشد.ارسال توسط سید احمد شتابان
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

كد موزیك بی کلام